Jump to content (skip navigation)

Szkoła Muzyczna YAMAHA - Wieruszów ; Kępno

System Yamaha Szkoła Muzyczna jest jednym z największych systemów edukacji muzycznej na świecie, skupiającym rocznie ok. 700 000 uczniów. W Polsce do naszych szkół uczęszcza obecnie około 7 000 uczniów. Staramy się uświadomić rodzicom, że możliwie jak najwcześniej rozpoczęty i konsekwentnie kontynuowany muzyczny rozwój ich dziecka to najlepsza inwestycja w jego szczęśliwe, sensowne i bogate życie. Zgodnie z powiedzeniem: „Nigdy nie jest za późno” zachęcamy również dorosłych do tego, aby wzbogacili swoje życie poprzez czynne zajmowanie się muzyką w różnych jej formach, jak śpiew czy gra na instrumencie. Dlaczego jest tak ważne, aby dziecko możliwie jak najwcześniej miało kontakt z muzyką? Badania wskazują, że muzyka i muzykowanie:

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką, jeśli chcesz, aby nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu, jeśli sam pragniesz muzykować – przyjdź do nas. Zapraszamy niemowlaki, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnego przeżywania radości płynącej z muzykowania.

Muzyka – to nie hobby dla wybranych.

Muzykować może każdy!!!